درباره ما

تاریخچه کارخانه

کارخانه سیمان کاوان بوکان در سال 1381 تاُسیس شد و در سال 1384 عملیات اجرای این کارخانه با تسهیلات ارزی ریالی بانک ملی آغاز شده , مراحل ساخت و اجرایی کارخانه در سال 1389 پایان یافت و در همان سال راه اندازی شد و در سال 1391 پروانه بهره برداری را کسب کرد این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی که توسط سرمایه گذاران محترم که به آنها در بخش ذیل اشاره شده است شروع به فعالت نموده .

چشم انداز شرکت

امور خیریه کارخانه سیمان کاوان بوکان

  • ساخت مدرسه 6 کلاسه روستای حاجی آباد با تمامی امکانات
  • کمکهای نقدی و غیر نقدی به مدرسه های اطراف محل کارخانه
  • تامین و تحویل سیمان جهت بازسازی و احداث مساجد روستاهای اطراف
اهداف ما

کارخانه سیمان بوکان  با ایجاد مشاغل مختلف در منطقه بوکان و صادرات به کشور های همجوار باعث افزایش درآمد در منطقه شده است , حدوداً 80 درصد پرسنل شاغل کارخانه بومی بوده.که این امر باعث اششتغال زایی در منطقه میباشد .

گسترش هدف

دوره های آموزشی برگزار شده در محل کارخانه طی سالهای 93 و 94

PLC , پیشگیری از اعتیاد , نگهداری و تعمیرات گیربکسها , جنبه های ریسک و ایمنی , فنون و مهارتهای گمرکی و ترخیص کالا , SPC , کنترل دور موتورهای AC , ممیزی انرژی الکتریکی , ممیزی انرژی حرارتی , آشنایی با پسماندها , آلودگی های محیط زیست

اهم اقدامات زیست محیطی صورت گرفته

توسعه فضای سبز . تدوین برنامه جامع عملیاتی مدیریت پسماند . حمایت های مالی از اقدامات زیست محیطی و فرهنگی . برگزاری دوره های آموزشی زیست محیطی در محل کارخانه . حضور در کنفرانسها و همایشهای زیست محیطی با ارائه مقاله . بهره برداری از گاز طبیعی و جایگزینی سوخت پاک به جای مازوت . نصب و راه اندازی سیستم پایش آنلاین غبار خروجی دودکش اصلی . اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی) . بهره برداری از واحد تصفیه خانه و استفاده از پساب خروجی جهت آبیاری . بزرگداشت مناسبتهای زیست محیطی در راستای فرهنگسازی برای پرسنل . کنترل آلودگی هوا با استفاده از سیستم های کنترلی نظیر بگ هاوس، بگ فیلتر و الکتروفیلتر .

فرهنگ شیرزاد متولد ارومیه مدیر کارخانه و سرمایه گذار اصلی

f.Shirzad

Manager
داود قوسی مدیر کارخانه مدیر داخلی و سرمایه گذار

d.Ghousi

Manager
سردار مدیر اجرای کارخانه سرمایه گذار و پایه گذار اولیه کارخانه

s.Sardar

Project Manager
جلالی مدیر عملیاتی و داخلی

j.Jalali

Quality Manager